Bir Yüzyıl Dolusu Cumhuriyet! Kutlu Olsun!
Mastercam Design - Mastercam Türkiye
Istanbul, TR
+90 212 674 2507
Hibrit (Karma) Modelleme Tel kafes, Yüzey ve SOLID-KATI Modelleme Tel kafes, yüzeyler, STL ve katı verileri içe aktarın, oluşturun ve üretin.

Tasarım Çözümleri

Mastercam Design; “Master SOLIDS DESIGN” – Hibrit (Karma) modelleme ve tasarım yazılımı; tel kafes, yüzey ve SOLID-KATI modelleme teknikleri aynı anda karma olarak kullanır. Mastercam Design yazılımında temel katı modeller hazırdır, bu hazır katıları kütüphaneden alıp parametrik olarak boyutlandırıp kullanabilirsiniz.

Mastercam, ASCII, CADL, DWG, DXF, EPS, IGES, Inventor (IPT, IDW, IAM), KeyCreator Dosyaları (CKD), Parasolids, Rhino 3DM, SOLIDWORKS (SLDPRT, SLDASM, SLDDRW), SAT (ACIS solids) kaynaklı CAD dosyalarını okuyabilir.

UG / NX, CoroPlus®, Creo ve CATIA ™ ‘dan CAD dosyalarını okumak için özel data (veri) çevirmenleri mevcuttur.

Güçlü CAD motoru sayesinde, içe aktarılan bir modeldeki kusurları düzeltmekten, bir makinede yapılan iş için fikstürler oluşturmaya ve çok daha fazlasına kadar, CAM programcılarının parçaları makineleri hızlı bir şekilde açıp kapamaları için modelleme ve hazırlık araçlarını içerir.

Güvenli ve yaygın CAM, Mastercam!

Tasarım çözümlerimizin modelleme ve üretim zorluklarınızı çözmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

CAM için entegre CAD’imizin kayda değer bir avantajı, neredeyse tüm bilgisayar destekli tasarım kaynaklarından dosyaları içe aktarabilme yeteneğidir. Mastercam, geniş bir CAD modeli içe aktarıcı yelpazesi içerir, bu nedenle bir modelin nerede oluşturulduğuna bakılmaksızın, işleme amaçlarınız için gerektiği gibi içe aktarabilir ve değiştirebilirsiniz.

-Mastercam ASCII, CADL, DWG, DXF, EPS, IGES, Inventor (IPT, IDW, IAM), KeyCreator Files (CKD), Parasolids, Rhino 3DM, SOLIDWORKS (SLDPRT, SLDASM, SLDDRW), SAT (ACIS solids), Solid Edge (PAR & PSM), SpaceClaim Files (SCDOC), STEP, STL, ve VDA CAD dosyaları üzerinde okuma yapabilir ve içe aktarabilir.

-UG/NX, CoroPlus®, Creo ve CATIA™’dan CAD dosyalarını okumak için de özel veri çevirmenleri mevcuttur.

-Güçlü 3D CAD modelleme.

-Mastercam Art; JPG, TIFF ve raster tabanlı görüntüler dahil dosyalarla çalışmayı ve kullanıcı tercihine göre 3D kabartma oluşturmayı mümkün kılar.

Fiyat Alın
Güçlü CAD

Modellerin oluşturulması/içe aktarılması ve düzenlenmesi için modifiye etmek ve işlemeye hazırlanmak için kapsamlı bir araç takımı sunar.

Katıları Doğrudan Düzenleyin

Model Onar sekmesinde bulunan bu araç takımı, düzenleme geçmişi olmayan katıları değiştirmenize olanak tanır. Uzunluğu değiştirmek için katı bir gövdenin yüzlerini seçebilir, radyusların yarıçapını değiştirebilir veya hepsini birlikte kaldırabilirsiniz. Yükseklikleri veya boşlukları seçip taşıyabilir, kopyalayabilir veya tamamen ortadan kaldırabilirsiniz.

2B Çizim ve Ölçülendirme

Ölçülendirmeler, etiketler ve notlar, önemli tasarım bilgilerini atölyeye iletmek için çizim işlevinin bir parçasıdır.

Tel Kafes

Çizgilerin, yayların, eğrilerin ve noktaların oluşturulması ve düzenlenmesi için ihtiyacınız olan her şeyi içerir. 2B çizim oluşturmanın ötesinde, 3B yetenekler, ihtiyacınız olan geometriyi kolaylıkla oluşturmak için sınırsız esneklik sunar.

Yüzeyler

Yüzey modelleme, oluşturmak, düzenlemek, ve basit yüzeylerden şekilleri görüntüleyin tel kafes ile kolayca yapılamayan karmaşık organik şekilleri hızlıca oluşturun. Mastercam, işinizin her detayı üzerinde doğrudan kontrol için size güçlü bir yüzey tasarım araçları seti sunar.

Katman Geçmişli Katılar

En basit tel kafes çizimlerinden modeller oluşturmanıza ve istediğiniz sonucu elde etmek için modeli düzenlemeye devam etmenize olanak tanır. Bu işlevler, gerektiğinde kolayca düzenlenebilen ve aşağı yöndeki işlemleri otomatik olarak güncelleyebilen ayrı ayrı işlemlerin sıralı bir geçmişini oluşturur. Bu işlevler, tasarımda gelecekteki değişiklikler için büyük miktarda esneklik sunar.

Sİstem Gereksinimleri
Minimum Donanımlar
Önerilen Donanımlar
İşletim Sistemi
Windows10 64-bit Professional
İşlemci
Intel® ya da AMD 64-bit işlemci, 2.4 GHz veya daha fazlası
Intel i7 ya da Xeon® E3, 3.2GHz veya daha fazlası
Ram
8 GB
32 GB
Ekran Kartı
OpenGL 3.2 ve OpenCL 1.2 destekli 1 GB kadar onboard olmayan ekran kartı.
NVIDIA Quadro® ya da AMD FirePro™ 4 GB (ya da fazlası) ayrılmış ekran kartı
Mönitör
1920 * 1080 çözünürlük
1920 * 1080 çözünürlük, çift mönitör
Depolama
HDD Hard Disk, kurulum için 20GB boş alan olmalı.
SSD Hard Disk, kurulum için 20GB boş alan olmalı.
Destekleyici Bilgiler

Her üretim zorluğuna bir Mastercam yeter!

Ürünlerle ilgili destekleyici bilgiler için aşağıdaki başlıklarla tura çıkın.
Image
Image